מודעות של GOOGLE
כמו בכל שנה בחודש אוגוסט כל המשפחה מתכוננת ליציאה של חופש היעד המועדף הוא צפון הארץ השופע נופים מרהיבים ,מסלולי טיולים וים של אטרקציות ומסעדות.אנחנו בדרך כלל מעדיפים את הגליל העליון אזור הנמצא קרוב לנחל דן,לרמת הגולן,ראש פינה והכנרת. מקומות לינה רבים ישנם באזור זה ,המועצה המקומית מרום הגליל דאגה להשקיע משאבים בענף האירוח הכפרי תוך עידוד יזמות בתחום ופיתוח תשתיות מתאימות.

ואכן מספר מקומות הלינה באזור זה גדל לעין שיעור והמגוון העומד בפני הנופש הישראלי הוא ורסטילי מאוד. לרשותינו עומדים מספר אפשרויות לבחור במקום אירוח כך למשל נוכל ללון בצימר משפחתי,או בבית הארחה באחד הקיבוצים שבאזור אך השנה להבדיל משנים קודמות החלטנו לבלות את החופשה שלנו בוילת נופש,זו וילה מאובזרת להפליא הכוללת חדרי שינה מרווחים בהם יכולים ללון משפחה או קבוצה גדולה,סלון גדול ומרווח,פינת אוכל,מטבח מרכזי מאובזר וגם פינת קפה .

במתחם הבריכה של הוילה ישנה חצר גדולה עם גינה מטופחת להפליא ודשא רחב ידיים ובו נדנדות וערסלים בהם יוכלו הילדים לשחק במהלך כל הנופש.בנוסף יש גם עמדת ברביקיו,פינות ישיבה מוצלות,מיטות שזוף והרבה הרבה טבע ונוף גלילי עוצר נשימה.

אישית אני מעדיף לבחור בוילת נופש כמקום לינה בצפון וזאת כיוון שהחווייה שחוויתי במהלך חופשה זו בצפון גרם לי להבין שקבלת מתחם פרטי עם בריכה בו נמצאת רק המשפחה שלי מעניק פאן אחר לחופשה תחושה של קרבה ,שלווה והרבה חוויות משפחתיות בלתי נשכחות.הקומבינציה של מקום לינה איכותי בצפון יחד עם אוסף האטרקציות ,הטבע והמסעדות המשובחות הינו ערובה להצלחת החופשה המשפחתית.
מודעות של GOOGLE